Personal

För oss på ACG Fyrtal så är supporten viktig! Genom den så får du som kund kontinuerlig utbildning, tips, råd och service för att kunna utnyttja maskinen på bästa sätt.

Vårt kunnande är din trygghet!

Johny Sjödin

Befattning: VD (Delägare)
E-post: johny@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 10

Rolf Valkiainen

Befattning: Key Account Manager (Delägare)
E-post: rolf@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 11

Yvonne Bergman

Befattning: Ekonomiansvarig
E-post: yvonne@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 17

Claes Berg

Befattning: Teknisk chef
E-post: claes@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 19

Niclas Magnusson

Befattning: Service & Support
E-post: niclas@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 14

Johan Holmgren

Befattning: Service & Support
E-post: johan@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 12

Alexander Bladelius

Befattning: Service & Support
E-post: alexander@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 21

Marcus Malmberg

Befattning: Service & Support
E-post: marcus@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 24

Jesper Devrér

Befattning: Försäljningsansvarig
E-post: jesper@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 20

Christoffer Ekengren

Befattning: Senior Säljare
E-post: christoffer@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 13

Victor Paulsson

Befattning: Säljare
E-post: victor@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 18

Jenny Blomqvist

Befattning: Marknadsansvarig
E-post: jenny@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 16

Anna Mörk

Befattning: Lager & Logistik
E-post: anna@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 15

Sofie Ericsson

Befattning: Ordermottagare
E-post: sofie@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 22