Personal

För oss på ACG Fyrtal så är supporten viktig! Genom den så får du som kund kontinuerlig utbildning, tips, råd och service för att kunna utnyttja maskinen på bästa sätt.

Vårt kunnande är din trygghet!

Rolf Valkiainen

rolfpicBefattning: Key Account Manager (Delägare)
E-post: rolf@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 11

Johny Sjödin

JohnyBefattning: VD (Delägare)
E-post: johny@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 10

Lotta Ohlander

Lotta OhlanderBefattning: Ekonomiansvarig
E-post: lotta@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 17

Claes Berg

Claes BergBefattning: Teknisk chef
E-post: claes@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 19

Niclas Magnusson

Niclas MagnussonBefattning: Service & Support
E-post: niclas@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 14

Johan Holmgren

Johan HolmgrenBefattning: Service & Support
E-post: johan@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 12

Jesper Devrér

jesperdBefattning: Försäljningsansvarig
E-post: jesper@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 20

Christoffer Ekengren

christofferBefattning: Senior Säljare
E-post: christoffer@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 13

Victor Paulsson

Befattning: Säljare
E-post: victor@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 18

Jenny Blomqvist

Befattning: Marknadsansvarig
E-post: jenny@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 16

Anna Mörk

Befattning: Lager & Logistik
E-post: anna@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 15

Sofie Ericsson

Befattning: Ordermottagare
E-post: sofie@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 22