Personal

För oss på ACG Fyrtal så är supporten viktig! Genom den så får du som kund kontinuerlig utbildning, tips, råd och service för att kunna utnyttja maskinen på bästa sätt.

Vårt kunnande är din trygghet!

Rolf Valkiainen

rolfpic

Befattning: Säljchef (Delägare)
E-post: rolf@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 11

Favoriträtt: Taiwanesisk mat
Hobby: Planera kommande utlandsresor
Dröm: Hinna göra en jorden runt resa

Johny Sjödin

Johny

Befattning: VD (Delägare)
E-post: johny@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 10

Favoriträtt: Moussaka
Hobby: Hästar
Dröm: Tävla maraton (med häst)

Lotta Ohlander

Lotta Ohlander

Befattning: Ekonomiansvarig
E-post: lotta@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 17

Favoriträtt: Fisksoppa
Hobby: Matlagning och bakning
Dröm: Att bo vid havet

Claes Berg

Claes Berg

Befattning: Teknisk chef
E-post: claes@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 19

Favoriträtt:
Hobby:
Dröm:

Niclas Magnusson

Niclas Magnusson

Befattning: Service & Support
E-post: niclas@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 14

Favoriträtt: Spagetti Bolognese
Hobby: Spela fotboll
Dröm: Springa New York Marathon

Johan Holmgren

Johan Holmgren

Befattning: Service & Support
E-post: johan@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 12

Favoriträtt: Grillat
Hobby: Musik
Dröm: Bli månskensbonde

Christoffer Ekengren

christoffer

Befattning: Product Manager
E-post: christoffer@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 13

Favoriträtt: Oxfilé med potatisgratäng
Hobby: Träning. Sporttokig, framför allt fotboll
Dröm: Få se Manchester United live på Old Trafford

Jesper Devrér

jesperd

Befattning: Product Manager
E-post: jesper@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 20

Favoriträtt: Allt som har glazats rikligt och legat på kolgrill.
Hobby: Trädklättring
Dröm: Långdistansflight i Ethiad Airways ”The Residence”

Jenny Blomqvist

jenny
Befattning: Marknadsansvarig
E-post: jenny@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 16

Favoriträtt: Medelhavsmat
Hobby: Träna
Dröm: Åka på safari

Anna Mörk

Befattning: Lager & Logistik
E-post: anna@acgfyrtal.se
Direkt: 033 – 48 01 15

Favoriträtt: Porterstek med potatisgratäng
Hobby: Hästarna
Dröm: Åka till Nya Zeeland

Kauko Hakkarainen
Kauko

Befattning: Lager
E-post: lager@acgfyrtal.se

Favoriträtt:
Hobby:
Dröm: